Registracija

ANKETĄ PILDO SERGANČIO VAIKO TĖVAI/GLOBĖJAI  

Jei esate ugdymo įstaigos atstovas, tėvus/globėjus prašome paraginti apsilankyti:
https://diabusas.lt/registracija/

EDUKACIJOS YRA NEMOKAMOS  

DIABUSO specialiai apmokytų edukatorių, psichologų ir medicinos specialistų, komanda yra pasiruošusi Jums padėti sukurti saugią ir palankią aplinką 1 tipo cukriniu diabetu sergančiam Jūsų vaikui. Jums tai nieko nekainuos.

BŪTINA PASIRAŠYTI SUTIKIMĄ (!) 

Norint išsikvieti DIABUSO komandą nuotolinėms edukacijoms, Jums reikia užpildyti žemiau pateiktą anketą ir pasirašyti sutikimo formą (sutikimo forma). Pasirašyti galite elektroniniu būdu arba įprastu parašu, tuomet nuskenuotą dokumentą arba jo nuotrauką atsiųskite el. paštu info@diabusas.lt

Tik gavę pasirašytą sutikimą mes susisieksime su ugdymo įstaiga ir suderinsime edukacijų laikus. Atlikę šį žingsnį, atsiųsime Jums visą svarbią informaciją su edukacijų datomis ir laikais.

PATIKRINKITE EL. PAŠTĄ (!) 

Atidžiai peržiūrėkite, ar Jūsų nurodytas el. paštas yra teisingas, nes tai bus pagrindinė mūsų komunikacijos priemonė su Jumis. Sėkmingai užsiregistravę, į el. paštą turite gauti DIABUSO registracijos patvirtinimą. Jei patvirtinimo negaunate per 24 val. nuo registracijos, prašome susisiekti su mumis arba iš naujo užpildyti registracijos formą.  

TOLIMESNI ŽINGSNIAI  

Toliau jums reikia:  

  • informuoti ugdymo įstaigą apie susirgimą ir numatomą bendradarbiavimą su DIABUSO komanda;  
  • pasirūpinti, kad gydytojo med. pažymoje būtų pateiktos labai aiškios rekomendacijos dėl vaiko, sergančio 1 tipo diabetu, priežiūros ugdymo įstaigoje;  
  • su ugdymo įstaigos visuomenės sveikatos specialistu ir ugdymo įstaigos vadovybe suderinti ir pasirašyti savirūpos planą (savirūpos planas). Plane turi būti aiškiai numatytos tėvų, mokytojų ir sveikatos specialisto atsakomybės. Savirūpos plano mums siųsti nereikia, jį pateikiame kaip pavyzdį.

KONTAKTAI  

Mokymų koordinatorė Aušrinė Gribačiauskaitė 
El. p.: info@diabusas.lt
Tel. nr.: +370 67946869